Трамп и „Боемска рапсодија“

13.01.20 14:23

Хуморот на сметка на американскиот претседател,Трамп е секојдневна занимација на социјалните мрежи. Меѓу поновите е видео монтажата каде тој ја „пее“ Боемската рапсодија, од Квин, а рускиот претседател, Путин го следи на клавир.

 

Извор: Фејсбук

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото