А квари ум

20.01.2020 08:54
!Виц икона

Купил човек прекрасен аквариум и си го гледал така неколку дена, па забележал дека е целиот растроен. И си помислил:

‒ Толку е убав, а квари ум.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото