Тестери

21.01.2020 17:49
!Виц икона

Лута дрвосечач збунето низ парфимерија. Забележала продавачката:

‒ Господине, можам ли некако да ви помогнам?

‒ Ма барам некои тестери...

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото