Во 2016 увезени 119 ИЛЈАДИ ТОНИ опасен отпад

22.01.20 13:16
Во 2016 увезени 119 ИЛЈАДИ ТОНИ опасен отпад

 

Извор: Рефлектор

Слични содржини

Пара фото
Пара фото
Пара фото
Пара фото
Пара фото

ОкоБоли главаВицФото