Како низ магла

28.01.2020 17:25
!Виц икона

Во меѓувреме, во Скопје:

- Се сеќаваш на мене?

- Се сеќавам, ама НИЗ МАГЛА.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото