Пола кило мозок

04.02.2020 22:33
!Виц икона

Вчера му викам на месарот:

- Дајте ми пола кило мозок.

- А, те следам јас тебе на Фејсбук, малку ти е тебе пола кило, две кила најмалку.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото