Маглата, снегот, ветрот и сонцето излегле на испит

07.02.2020 22:25
!Виц икона

Вчера маглата, снегот, ветрот и сонцето излегоа на испит. Сите положија, само снегот падна.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото