Најкраток хорор филм на светот

27.02.20 12:51

Ова кратко видео го прикажува најверојатно најголемиот страв и ужас на жителите на планетата, а тоа е опасноста од  голема смртоносна зараза за која нема ниту лек, ниту вакцина.

Извор: Youtube

Слични содржини

Книжевност

ОкоБоли главаВицФото