МИЛДЕ

17.03.2020 14:03
!Виц икона

-Набави тоалетна, ако ти е животот драг!

- Мислиш, мил?

- МИЛ-ДЕ!

via Трајко Џиков

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото