Познати логоа во време на коронавирус

17.03.20 20:23

Во време на коронавирус порталот behance.net се поигра со светски познатите марки и нивните препознатливи логоа и ги промени соодветно на мерките за заштита од ширењето на заразата.

Извор: behance.net

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото