Bernays Propaganda - „Дојде живот“ (домашно видео)

23.03.20 11:55

Bernays Propaganda направија спот од дома за песната „Дојде живот“.

Режијата, камерата и монтажата се на Тина Горовска. Песната е дел од последниот албум „Втора младост, Трета светска војна“.

Извор: Youtube

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото