Претходното ВМРО ми делуваше далеку понормално од ова

23.03.2020 21:18

Искрено кажано, претходното ВМРО ми делуваше далеку понормално од ова. А они сами за себе викаа дека се лудаци.

Срѓан Јаниќиевиќ, 19.03.20.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото