Кое куче ќе го земете?

31.03.2020 14:04
!Виц икона

Во азил за кучиња работникот го прашува Кинезот:

- И, кое куче ќе го земете?

- Сите! Син ми се жени.

 

Слични содржини

Виц
Виц

ОкоБоли главаВицФото