Тесла гениј

03.04.2020 01:04
!Виц икона

Колкав гениј бил Тесла покажува и тоа што после секое ракување ги миел рацете.

А не се ни женел!

 

Слични содржини

Виц
Виц

ОкоБоли главаВицФото