Шишмишов не ви е добро сварен

09.04.2020 10:35
!Виц икона

- Шишмишов не ви е добро сварен.

- Аман бе, нема светот да пропадне ради лошо сварен шишмиш!

 

Слични содржини

Виц
Виц

ОкоБоли главаВицФото