Зелените површини во Буњаковец и Дебар Маало намалени 5 пати во последните 30 години

17.06.20 17:29
Зелените површини во Буњаковец и Дебар Маало намалени 5 пати во последните 30 години

Слични содржини

Пара фото
Пара фото
Пара фото
Пара фото
Пара фото

ОкоБоли главаВицФото