Ќе ми ја позајмиш бор машината?

27.06.2020 18:07
!Виц икона

- Комши, можеш вечерва да ми ја позајмиш бор машината?

- Секако, што планираш?

- Планирам утре сабајле да спијам.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото