Без

17.08.2020 18:29
!Виц икона

Гостин на келнер:

-Дајте ми еден чај без шеќер!

-Извинете, ни снема шеќер. Може еден чај без лимун?

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото