Брзање

27.08.2020 18:04
!Виц икона

Утрчува човек во ресторан, седнува на маса и не соблекувајќи го мантилот му довикува на келнерот:

-Ужасно се брзам, немам време за ништо! Само донесете ми ја сметката!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото