Господ ви даде втора шанса

23.09.2020 10:32
!Виц икона

До сите кои ги откажаа свадбите поради вирусот:

Запамтете - Господ ви даде втора шанса.

via Владимир Манде Мандичевски

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото