Би требало сега да ме видиш

15.10.2020 08:32
!Виц икона

Знаеш дека имав само кило и пол кога се родив?

-Леле! Па, дали преживеа?

-Аха! Би требало сега да ме видиш!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото