Подарок

02.12.2020 20:31
!Виц икона

Девојката: Каде е мојот роденденски подарок?

Дечкото: Го гледаш ферарито пред зграда?

Девојката: Да, да! Го гледам!

Дечкото: Е па во истата боја ти купив лак за нокти.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото