Ситен лопов

04.12.2020 22:48
!Виц икона

Новинарите опкружиле лопов на излез од судница:

- Дали сте вие политички активен?

- Не бе луѓе, јас сум ситен лопов.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото