„Човек 2020“ - анимиран филм

26.12.20 13:29

Познатиот британски илустратор и автор на анимирани филмови, Стив Катс (Steve Cutts) направи обновена верзија на неговата анимација од пред 8 години и ја наслови „Човек 2020“. 

 

 

 Во продолжение и постарата верзија на филмот „Човек“.

 

Извор: Youtube

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото