Хемија меѓу двајца

14.01.2021 14:59
!Виц икона

Се сретнуваат двајца аеродромци.

– Кај идеш?

– Да се сретнам со женската што ја запознав вчера.

– А што си земал книга со себе?

– Па ти вчера ми рече: за успешна врска треба да има Хемија меѓу двајцата.  

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото