Тешко ми беше тоа да го чујам

17.01.2021 21:19
!Виц икона

Докторот ми соопшти дека слухот ми е оштетен.

Тешко ми беше тоа да го чујам.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото