Би сакал да му честитам Водици на г. Аце Русевски

19.01.2021 17:33
!Виц икона

Би сакал да му честитам Водици на г. Аце Русевски, со пораката:

БОКС... Е ЈАВИ!

via Трајко Џиков

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото