Ветеринар на лекар

02.03.2021 09:56
!Виц икона

Отишол ветеринар на лекар.

- Ве молам, кажете ми каде ве боли - рекол лекарот.

- Е па лесно е така - рекол ветеринарот.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото