Ретро честитки за 1 Мај

01.05.21 12:59

Ретро ракописни натписи од честитки за 1 Мај од весникот Нова Македонија. 

Изборот го направи Небојша Гелевски

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото