Сообраќајот во стар Рим

14.06.2021 17:58
!Виц икона

Се чудат двајца Римјани.

Гај Октавиан:- Ау, густ е сообраќајов.

Марко: Ау, рели е.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото