Мојот проблем е што брзо се врзувам

21.07.2021 12:19
!Виц икона

Психологот:

- Кој е вашиот проблем?

Садомазохистот:

- Мојот проблем е што брзо се врзувам.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото