Седат младите Јунг и Фројд у кафана

24.07.2021 12:28
!Виц икона

Седат младите Јунг и Фројд у кафана, и дошла келнерката да ги услужи.

Фројд: - Два хајнекена од пола литро.

- Може, само дајте да ви видам ID.

И двајцата навалиле врз неа.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото