Дали служите деца?

07.09.2021 09:43
!Виц икона

Во кафуле влегол човек со питбул.

„Дали служите деца?“, прашал човекот.

„Да, служиме“, одговорил барменот.

„Одлично. Дајте му тогаш на кучево две деца, а мене дупло виски.“

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото