Те молам, мамо, изгаси ја ламбата

09.09.2021 09:08
!Виц икона

Мајката влегла во спалната за да го успие малиот вампир.

„Те молам, мамо, изгаси ја ламбата, се плашам од светло!“, рекло вампирчето.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото