Докторе, имаме дух во чекалната

11.09.2021 08:48
!Виц икона

Медицинската сестра: Докторе, имаме дух во чекалната!

Докторот: Зафатен сум сега; не можам да го видам.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото