Што прават Власи кога им е ладно

20.09.2021 10:00
!Виц икона

Што прават Власи кога им е ладно?

Седнуваат околу свеќа.

 

А што прават кога им е многу ладно?

Ја палат свеќата.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото