Зошто сте дојдени при мене?

27.09.2021 15:02
!Виц икона

Психијатарот: Повелете, зошто сте дојдени при мене?

- Дојдов кај тебе бидејќи не можам да дојдам при себе.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото