Може ли пилево да ми го допечете

01.10.2021 10:10
!Виц икона

- Келнер, може ли пилево да ми го допечете?

- Зошто?

- Па ми ја јаде салатата низ чинијата.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото