Која е разликата меѓу морница и трактор

04.10.2021 18:50
!Виц икона

Која е разликата меѓу морница и трактор?

- Кога ќе ти премине преку грб морницата може да се поднесе.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото