Војна меѓу вакцинираните и невакцинираните

29.11.2021 09:59
!Виц икона

Ако завојуваат вакцинираните и невакцинираните од оружје нека користат кашлање!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото