Борба со дипломи

27.12.2021 10:43
!Виц икона

Се караат двајца македонски политичари.

- Јас својата диплома ја платив 2000 евра, и ти сеа ќе ми учиш, со диплома од само 500 евра?!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото