Сите се обични

13.01.2022 11:30
!Виц икона

Сите се обични, само е Марио супер.

Сите возат точак, само Кока кола.

Сите се смеат, само Капетанот кука.

Сите сакаат сол, само Џастин бибер.

Сите користат миксер, само Лионел меси.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото