Мојот електричар

26.01.2022 10:26
!Виц икона

Утрово електричарот детално ми објасни како и зошто се случила пандемијата, дека шака луѓе владеат со светот и дека климатските промени се измислена приказна. Само не знаеше да ми објасни зошто сијалиците во лустерот треперат кога ќе го притиснам прекинувачот.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото