Жена парк

06.05.2022 16:25
!Виц икона

Русија има жена-космонаут!

Бразил има жена-претседател!

Америка има жена-нобеловка!

Македонија има жена-парк!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото