„Дијагноза“ - Мирко Попов Квартет

10.05.22 13:15

Нов сингл од Мирко Попов Квартет насловен „Дијагноза“.

Авторство и продукција: Мирко Попов
Дополнителна продукција: Синиша Евтимов
Мастер: Мирко Попов и Синиша Евтимов во „Шупа“, 2022 година
Видео: Мирко Попов

Слични содржини

Книжевност / Музика / Око
Музика / Око / Музички спотови
Музика / Око
Музика / Око / Музички спотови

ОкоБоли главаВицФото