Не знаеш кој е поненормален

23.05.2022 10:47

Не знаеш кој е поненормален. Дали Бугарите што бараат од Македонците да им докажат дека постојат, или Македонците што влегуваат во процес на докажување дека постојат.

Горан Михајловски, СДК, 20.05.22.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото