Заслужувам подобро од тебе

23.05.2022 14:09
!Виц икона

- Заслужувам подобро од тебе.

- Молам?!

- Велам: Заслушувам подобро од тебе!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото