Топло ти препорачувам

29.07.2022 08:57
!Виц икона

- Ти препорачувам да го пробаш овој сладолед.

- Ме боли грлото.

- Топло ти го препорачувам.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото