Ладно ми е - се жали парното

01.08.2022 15:42
!Виц икона

- Ладно ми е - се жали парното.

- Нормално дека ти е ладно, толку си слабо што ребрата ти се бројат.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото