Бермудски триаголник

16.09.2022 14:21

На Абориџин на островот Бикини

баракуда му влегла во бермуда!

***

На островот, пак, Бермуда

сирена по име Ирена

излегла од вода во бикини

пред вџашени жени во монокини

што на плажа играле бадминтон.

 

Слични содржини

Пандалф Вулкански
Пандалф Вулкански
Пандалф Вулкански
Пандалф Вулкански
Секој ден песна
Секој ден песна

ОкоБоли главаВицФото